کشنده امپاور BD500 در بورس کالا به فروش می‌رسد | بهمن دیزل
کشنده امپاور BD500 در بورس کالا به فروش می‌رسد

کشنده امپاور BD500 در بورس کالا به فروش می‌رسد

  • تاريخ انتشار : یکشنبه 23 بهمن 1401
کشنده امپاور BD500 در بورس کالا به فروش می‌رسد

بهمن دیزل کشنده امپاور BD500  را روز دوشنبه 24 بهمن با قیمت پایه سه میلیارد و 130 میلیون تومان با روش عرضه در بورس کالا عرضه می‌کند. خریداران برای انجام این معاملات باید کد سجام داشته باشند. (https://www.sejam.ir/fa/Help) سررسید قرارداد سلف این خرید 23 اردیبهشت 1402 اعلام شده است. بنابراین محصولات عرضه شده در این نوبت سال 1402 خواهد بود.
BD500 کشنده تک محور و پرقدرت و مدرن بهمن دیزل است. این کشنده به کولر درجا بوده و توانسته مجوز حمل کالای خطرناک ADR را اخذ کند. امپاور با موتور 11800 CC توربو مجاز به حمل 44 تن وزن بوده و از یک گیربسک 12 سرعته AMT مدل TRAXON از برندZF بهره می‌برد. 
سیستم تعلیق اکسل عقب امپاور تمام پنوماتیکی بوده که به واسطه ۴ بالن و سیستم کنترل ECAS امکان تنظیم ارتفاع اکسل عقب و ذخیره ارتفاع مدنظر را فراهم می‌کند. این کشنده با کابینی مرتفع و مسطح با ساختار شناور چهار نقطه‌‌ای شرایطی استاندارد را برای حفظ سلامت راننده و سرنشین دوم مهیا ساخته است. امپاور علیرغم طراحی مدرن و امکانات رفاهی کامل با در اختیار داشتن سیستم‌های امنیتی چون سیستم هشدار حرکت بین خطوط LDWS، سیستم کنترل حرکت در سربالایی HSA و سیستم هشدار بر خورد با مانع از جلو (FCW)، با همکاری ترمز هوشمند اضطراری AEBS در شرایط کاهش هشیاری راننده و شرایط پر خطر احتمال وقوع تصادف را به حداقل می‌رساند.
بهمن دیزل این محصولات را برای دو سال یا 200هزار کیلومتر پیمایش (هرکدام زودتر اتفاق بیافتد) گارانتی کرده، به همین ترتیب این کشنده دارای سرویس دوره‌ای رایگان تا 50هزار کیلومتر یا 12 ماهه است.