کامیون فورس و کشنده امپاور در بورس کالا عرضه می‌شوند | بهمن دیزل
کامیون فورس و کشنده امپاور در بورس کالا عرضه می‌شوند

کامیون فورس و کشنده امپاور در بورس کالا عرضه می‌شوند

  • تاريخ انتشار : پنجشنبه 11 اسفند 1401
کامیون فورس و کشنده امپاور در بورس کالا عرضه می‌شوند

بهمن دیزل ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۱ کامیون فورس ۶تن کابین خوابدار، فورس ۶ تن بدون کابین خواب و کشنده امپاور BD500 را در بورس کالا عرضه می‌کند.

در این طرح فروش کامیون فورس ۶ تن کابین خوابدار با قیمت پایه ۹۳۰ میلیون تومان، کامیون فورس ۶تن بدون خوب با قیمت پایه ۸۹۳ میلیون تومان و کشنده امپاور با قیمت پایه ۳میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان به بورس می‌روند.

سررسید قرارداد سلف این معامله ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ اعلام شده است. گفتی است برای انجام سفارش خرید بایستی ۳۰درصد از قیمت پایه پرداخت گردد.

هزینه های مربوط به مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک، بیمه شخص ثالث و … به صورت علی الحساب بوده و باتوجه به مهلت تحویل خودرو در خرداد ماه ۱۴۰۲، این هزینه ها بر اساس مبلغ نهایی ابلاغ شده از سوی مراجع ذیصلاح و در زمان تخصیص خودرو محاسبه و مابه التفاوت آن بایستی توسط خریدار پرداخت گردد. ما به التفاوت مبالغ شماره گذاری، بیمه و هزینه پلاک پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال ۱۴۰۲ توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

خرید این محصول در بورس کالا تابع قوانین حاکم بر این بازار بوده و متقاضیان بایستی در سامانه سجام احراز هویت شده و در یکی از کارگزاری‌های معتبر ثبت نام کرده باشند.