محمد محمدی مدیر عامل بهمن دیزل شد | بهمن دیزل
محمد محمدی مدیر عامل بهمن دیزل شد

محمد محمدی مدیر عامل بهمن دیزل شد

  • تاريخ انتشار : چهارشنبه 20 آذر 1398
محمد محمدی مدیر عامل بهمن دیزل شد

در حکمی از سوی گروه بهمن، محمد محمدی به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت بهمن دیزل منصوب شد.
محمدي با بیش از 30 سال سابقه در صنعت و تحصیلات مهندسی صنایع با گرایش مدیریت سیستم و بهره وری از دانشگاه تربیت مدرس، از سال 1370 جذب كارخانه موتورسازي ايران خودرو شد و پس از مدتي در سمت مدير كارخانه موتورسازي به فعاليت خود ادامه داد.
او پس از پيوستن به گروه سايپا در سال 1381 در سمت قائم مقام اجرايي مديرعامل مگاموتور فعاليت كرد. از ديگر مسئوليت‌هاي وي مي توان به عضويت در هيات مديره شركت مگاموتور به مدت پنج سال، عضويت غير موظف هيات مديره شركت شتابكار به مدت چهار سال، رياست هيات مديره شركت كيان خودرو به مدت چهار سال، رياست هيات مديره شركت نصيرماشين به مدت چهار سال، رياست هيات مديره شركت نساجي ايران (تبريز) به مدت دو سال، رياست هيات مديره شركت آهنگري تراكتورسازي تبريز، مدیر عامل ساپکو، معاون ساخت شرکت مهندسی و توسعه و ساخت واگن های مسافری ره نورد از شرکت های ایدرو و رئیس هیئت مدیره واگن پارس اشاره كرد.
محمدی جایگزین مرتضی شفیعی در شرکت بهمن دیزل شده است که از سال 95 به عنوان مدیرعامل در این گروه فعالیت داشته و شرکت بهمن دیزل به عنوان تنها شرکت بورسی سود ده در سال گذشته در حوزه تجاری بوده است.
از سال 1395 که این شرکت خصوصی شده، این مجموعه ضمن افزایش ظرفیت دو برابری در شهر صنعتی البرز و افزایش اشتغال 30 درصدی به عنوان یک شرکت بهره ور، رتبه اول خدمات فروش و خدمات پس از فروش را در کشور به خود اختصاص داده است.