فورس 6تن و امپاور در بورس کالا به فروش می‌رسد | بهمن دیزل
فورس 6تن و امپاور در بورس کالا به فروش می‌رسد

فورس 6تن و امپاور در بورس کالا به فروش می‌رسد

  • تاريخ انتشار : چهارشنبه 21 تیر 1402
فورس 6تن و امپاور در بورس کالا به فروش می‌رسد

در این نوبت از عرضه بورسی معامله فورس 6تن بدون خواب بر اساس قیمت پایه یک میلیارد و 400میلیون تومان آغاز می‌شود. به همین ترتیب، قیمت پایه فورس 6تن خواب‌دار نیز یک میلیارد و 437میلیون تومان اعلام شده است.
کشنده امپاور BD500 نیز در این نوبت از عرضه بورسی با قیمت پایه 4میلیارد و 230میلیون تومان معاملات خود را آغاز می‌کند.

خریداران برای انجام این معاملات باید کد بورسی داشته باشند. دریافت کد بورسی از طریق ثبت نام در سامانه سجام و انجام مراحل قانونی این فرآیند امکان پذیر است.

درباره کشنده امپاور بدانید!

کشنده امپاورBD500 با موتور شناخته شده CUMMINS با حجمی معادل cc 11800 توانایی حمل 44تن بار را دارد. این کشنده از سال 1401 توسط شرکت بهمن موتور تولید و روانه بازار می‌شود. موتور این کشنده 6سیلندر خطی و توربو شارژ با تزریق مستقیم است. همچنین امپاور یک گیربکس مشهور را در دل خود جای داده،گیربکس ZF برندی معتبر است که خیال هر راننده‌ای را مطمئن می‌کند.
فناوری‌های جدید این کشنده بر ایمنی و رفاه راننده متمرکز شده است. به روزترین فناوری‌ها ترمزها و سیستم‌های ایمنی خودروهای تجاری متمرکز شده است. امپاور از ترمزهای دیسکی-پنوماتیک با فناوری کنترل الکترونیکی ترمز (EBS) و سیستم ضدلغزش ASR و سیستم ترمز اضطراری هوشمند AEBS و سیستم الکترونیکی پایداری ESC بهره می‌برد. کنارهم قرار گرفتن این فناوری‌ها در یک خودروی تجاری فرصت پیمایش در جاده‌های کوهستانی، برفی و بارانی و... را فراهم می‌کند. بنابراین این تکنولوژی‌ها علاوه بر افزایش امنیت رانندگی منجر به ایجاد موقعیت‌های بهتر تجاری نیز می‌شود.
به همین ترتیب فناوری‌های نظیر خط خوان، سیستم هشدار از عقب و جلو و کروز کنترل همچون دستیاری همیشه هوشیار در کنار رانندگان تجاری حضور دارند که تجربه خوبی از زانندگی را رقم می‌زنند.
از سویی دیگر بر اساس ارزیابی‌ها و نیازسنجی بازار، ظرفیت سوخت یکی از نیازهای جدی رانندگان تجاری است. بکارگیری دو مخزن سوخت با ظرفیت 940 لیتر در واقع پاسخی به این نیاز بازار بوده که توسط بهمن دیزل داده شده است.
در نهایت امپاور BD500 را می‌توان یک کشنده مدرن و قدرتمند دانست. این کشنده به سبب کسب استانداردهای اروپا و مجوز حمل کالای خطرناک می‌تواند فرصتی جذاب برای رانندگان تجاری و شرکت‌های حمل و نقل باشد.

[caption id="attachment_1544" align="aligncenter" width="1460"]force 6tone فورس 6تن[/caption]

فورس 6تن چه ویژگی‌هایی دارد؟

فورس 6تن با یک موتور چهار سیلندر خطی سوپاپ بالا از شرکت CUMMINS با تزریق مستقیم توانایی حمل 6تن بار را دارد. این کامیون از گیربکس دستی 6دنده بهره می‌برد. از نظر فناوری‌های ترمز، این کامیون ترمز جلو وعقب کاسه‌ای-پنوماتیک استفاده می‌کند؛ اما با اضافه شدن فناوری کنترلگرهای الکترونیکی تعادل، این کامیون در محیط‌های لغزنده عمکلرد خوبی دارد.
کابین به روز فورس6تن از دیگر ویژگی‌های مثبت این کامیون است که او را نسبت به سایر رقبای خود در داخل کشور پیشتاز کرده است. تجهیز فورس به مولتی‌ مدیا ( رادیو، رهیاب، بلوتوث، USB, SD) همینطور قرارگیری ابزارهای کنترلگر مولتی مدیا بر روی غربیلک فرمان، کابین این کامیون را مدرن کرده است.
همچنین افزون بر مولتی مدیا، کامیون فورس6تن بهمن دیزل به نحوی طراحی شده که برای راننده علاوه بر محیط کار، شرایط استراحت مطلوبی را فراهم آورد. از همین رو صندلی‌های این کامیون به نحوی طراحی شده است که قابلیت تبدیل به تخت استراحتی راحت را برای کاربر دارد. فورس6تن را می‌توان یک کامیون مطمئن باری کار و راحت برای کاربر دانست.