انواع کامیون فورس در بورس کالا عرضه می‌شود | بهمن دیزل
انواع کامیون فورس در بورس کالا عرضه می‌شود

انواع کامیون فورس در بورس کالا عرضه می‌شود

  • تاريخ انتشار : یکشنبه 23 بهمن 1401
انواع کامیون فورس در بورس کالا عرضه می‌شود

بهمن دیزل انواع کامیون فورس 6 تن با کابین خواب و بدون خوابدار را با کاربری و بدون آن و همینطور کامیون فورس 8.5 تن با کاربری را روز دوشنبه 24 بهمن در بورس کالا عرضه می‌کند.
در این طرح فروش کامیون فورس 6تن بدون کاربری با قیمت پایه 893 میلیون تومان و فورس 6تن دارای کابین خواب با قیمت پایه 930 میلیون تومان و همینطور کامیون فورس 8.5تن با کاربری با قیمت پایه 983 میلیون تومان به فروش می‌رسد. 
بهمن دیزل این محصولات را برای دو سال یا 200هزار کیلومتر پیمایش (هرکدام زودتر اتفاق بیافتد) گارانتی کرده است. به همین ترتیب این کشنده دارای سرویس دوره‌ای رایگان تا 50هزار کیلومتر یا 12 ماهه است.

فورس 6تن
کامیون فورس ۶ تن کابین خوابدار، خودرویی به راحتی سواری و با کاربری حمل بار است که به یک پیشرانه ۳۷۶۰ سی سی توربو شارژ با استاندارد آلایندگی یورو۵ مجهز است. از جمله امکانات رفاهی این کامیون یک تخت خواب و امکان تبدیل صندلی های جلو به فضای خواب سرنشین دوم است.

فورس.8.5تن
کامیون فورس ۸/۵ تن، با یک موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ با آرایش خطی به ظرفیت ۳۷۶۰ سی سی توربو شارژر است که امکان نصب انواع مختلفی از کاربری را دارد. دسترسی برای تنظیم کروز کنترل و ارتباط با مولتی مدیا بر روی غربیلک فرمان، داشتن یک تخت خواب و امکان تبدیل صندلی‌های جلو به فضای خواب سرنشین دوم از دیگر امکانات این خودرو به شمار می آید.